100 zł za konto 360° w Millenium Bank + 50zł od PolskiBus.com

konto bankowe, millenium bank, polskibus, promocja
Bank Millenium przygotował kolejną promocję, dzięki której możesz otrzymać aż 150 zł. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 100 zł za założenie Konto 360o? Kiedy posiadacz wspomnianego Konta zgarnie dodatkowo 50 zł w bonach, które będzie mógł zrealizować na przejazdy PolskimBusem?

Dla kogo 100 zł za założenie konta i 50 zł na przejazdy PolskimBusem?

Aby otrzymać od Banku Millennium 100 zł na start, konieczne jest złożeniem wniosku o założenie Konta 360o i zaznaczenie zgód na przetwarzanie danych w celach m.in. marketingowych oraz na otrzymywanie na udostępniony adres mailowy treści o charakterze reklamowym. Promocja nie obejmuje jednak wszystkich klientów. Podobne promocje najczęściej są skierowane jedynie do nowych klientów i nie inaczej jest w tym przypadku. Regulamin określa, że promocja dotyczy wyłącznie tych osób, które po 1 kwietnia 2015 r. nie były m.in. posiadaczem lub współposiadaczem rachunków w Banku Millennium.

Promocja rozpoczyna się w dniu 7 września 2017 i trwa do dnia 6 października 2017 r. Aby załapać się na nią, konieczne jest złożenie wniosku o otwarcie konta do 30 września 2017 i podpisanie umowy do 6 października 2017 r.

Warunki promocji

Aby otrzymać 100 zł za założenie Konta 360o i nagrodę dodatkową w postaci dwóch voucherów o łącznej wartości 50 zł, konieczne będzie spełnienie kilku warunków stawianych przez bank. O jakich mowa? Osoby, które podpisały umowę o prowadzenie wspomnianego rachunku bankowego i zdecydowały się na kartę debetową, muszą w każdym z dwóch następujących po sobie miesiącach (październiku i listopadzie) zasilić rachunek kwotą co najmniej 1000 zł, a dodatkowo wykonać co najmniej jedną jedna płatność bezgotówkowa (transakcja dokonana kartą debetową podpiętą do rachunku, za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych lub przez Internet).

Mniej warunków muszą spełnić studenci, którzy zdecydują się otworzyć Konto 360° Student. Zgodnie z regulaminem promocji oni muszą jedynie w każdym dwóch następujących po sobie miesięcy (październiku i listopadzie) wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową, korzystając z otrzymanej i powiązanej z rachunkiem karty debetowej.

Link do promocji >KLIK<

Kiedy otrzymasz premię?

Bank wypłaci premię w terminie 14 dni roboczych, licząc od dnia przekazania klientom informacjami o jej przyznaniu. Zgodnie z regulaminem taka informacja zostanie wysłana drogą elektroniczną (a więc na wskazany przy zakładaniu konta adres mailowy) do dnia 31 grudnia 2017 r.

Czy opłaca się założyć Konto 360o lub Konto 360o Student w Banku Millennium?

Bank Millennium przygotował atrakcyjne konta dla aktywnych użytkowników. Co to oznacza? Spełniając co miesiąc identyczne wymogi jak w promocji, czyli zasilając konto kwotą minimum 1000 zł (nie dotyczy Konta 360o Student) i przeprowadzając co najmniej jedną transakcję bezgotówkową, bank nie naliczy opłat za prowadzenie rachunku bankowego i obsługę karty debetowej. Dodatkowym plusem są darmowe wypłaty z bankomatów.

Osoby, które nie spełnią powyższych warunków, muszą liczyć się ze sporymi – jak na aktualne standardy – opłatami. W takiej sytuacji bank zastrzega sobie prawo do naliczenia 8 zł za prowadzenie rachunku, 7 zł za obsługę karty debetowej i aż 5 zł za wypłaty z bankomatów innych niż te, które należą do Millennium Banku.

Jeżeli nie masz rachunku bankowego lub szukasz alternatywy dla tego, z którego aktualnie korzystasz, to Konto 360o może być atrakcyjne, o ile jednak masz pewność, że będziesz go używał i spełnisz warunki, które uniemożliwią bankowi naliczanie wyżej wymienionych opłat.

Link do strony promocji >KLIK<