Do 400 zł premii za darmowe Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas

bgz bnp paribas, konto bankowe, promocja, moneyback

Szukasz taniego rachunku bankowego? BGŻ PNP Paribas proponuje Konto Optymalne, z którym nie stracisz, ale masz szansę zyskać, i to nawet 400 zł. Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać właśnie taką kwotę, a przy okazji korzystać z darmowego konta? Podpowiadamy.

400 zł premii – za co konkretnie?

W ramach Konta Optymalnego Bank BGŻ BNP Paribas gwarantuje, że wypłaci nawet 400 zł osobom, które spełnią przewidziane w regulaminie promocji warunki. Kwota promocji została podzielona na dwie części – posiadacz konta otrzyma:

100 zł na start!

Pierwsze 100 zł jest przyznawane za otwarcie, aktywację i korzystanie z konta. Jako posiadacz Konta Optymalnego w okresie od 1 do 30 listopada będziesz musiał:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym nie mogą to być wpłaty gotówkowe (najlepiej przekierować na konto wynagrodzenie za pracę lub przelać środki z innego posiadanego rachunku osobistego),
  • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę w wysokości min. 300 zł,
  • zalogować się do bankowości internetowej Pl@net.

Dopiero po spełnieniu wszystkich warunków łącznie, możesz liczyć, że otrzymasz premię na początek współpracy z Bankiem BGŻ PNP Paribas.

300 zł w ramach moneyback

Wypłata kwoty w 300 zł jest przewidziana dla osób aktywnie użytkujących kartę debetową, przy czym liczy się każda transakcja wykonana kartą – bank nie przewiduje żadnych wykluczeń. Zgodnie z regulaminem promocji ta część premii będzie wypłacana transzami w ciągu roku, czyli w okresie od listopada 2017 do października 2018 r. Bank zwróci posiadaczowi Konta Optymalnego 2% kwoty transakcji bezgotówkowych, maksymalnie 25 zł miesięcznie, przy czym premię będzie wypłacał co kwartalnie, czyli co 3 miesiące. Pierwsza zostanie zatem naliczona za transakcje wykonane w okresie od 1 listopada 2017 do 31 stycznia 2018 r., a kolejne co trzy miesiące.

Aby bank wypłacił premię, konieczne będzie nie tylko aktywne użytkowanie karty (min. 300 zł) – bank wymaga spełnienia także dodatkowego wymogu – odnotowania wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000  zł. Warunki te trzeba spełnić w każdym miesiącu – w przeciwnym razie przepada premię kwartalną.

Co – poza spełnieniem warunków wymienionych w regulaminie – należy zrobić, aby otrzymać pieniądze? Ponieważ promocja jest organizowana przez zewnętrzną firmę wybraną przez Bank BGŻ BNP Paribas, konieczne będzie wskazanie danych do odbioru premii. Formularz zostanie wysłany uczestnikom promocji w formie elektronicznej na wskazanego maila.

—> Przejdź do strony promocji >KLIK<

Kto może założyć Konto Optymalne i skorzystać z promocji?

Bank BGŻ BNP Paribas od osób zainteresowanych założeniem Konta Optymalnego wymaga spełnienia następujących warunków:

  • bycia osobą fizyczną,
  • ukończenia 18 lat,
  • nie korzystania z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych Banku BGŻ BNP Paribas w okresie 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które zawarły umowę ramową z Bankiem BGŻ BNP Paribas, czyli taką, która określa zasady i dostęp do produktów powiązanych np. z rachunkiem osobistym.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, śmiało możesz złożyć wniosek o otwarcie dla Ciebie Konta Optymalnego i tym samym skorzystać z możliwości zgarnięcia nawet 400 zł. Dlaczego warto się pośpieszyć? Promocja trwa od 18 września do 6 października, przy czym może skończyć się wcześniej – gdy osiągnięta zostanie liczba 1000 rejestracji. W tym przypadku czas działa na Twoją niekorzyść – im szybciej zarejestrujesz się, tym większą masz szansę otrzymać premię przewidzianą przez bank.

Aby założyć Konto Optymalne i wziąć udział w promocji, wystarczy przejść na stronę promocji, a następnie przystąpić do niej, wypełniając formularz rejestracyjny. Ostatnim krokiem jest złożenie wniosku o otwarcie rachunku, korzystając z wygenerowanego linku.

Konto Optymalne – czy warto?

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, to musisz wiedzieć, że Konto Optymalne to dobry, tani rachunek osobisty. Bank nie nalicza opłat za:

  • prowadzenie rachunku,
  • obsługę karty debetowej przypisanej do rachunku,
  • wypłaty z bankomatów własnych i sieci Planet Cash w Polsce.

Potrzebujesz rachunku bankowego? Skorzystaj z okazji – możesz mieć zarówno tani rachunek, jak i dodatkowo zgarnąć nawet 400 zł.

Link do promocji >KLIK<