mBank – 100 zł do Biedronki + do 650 zł zwrotu w zamian za założenie darmowego eKonta!

mBank - 100 zł do Biedronki w zamian za założenie darmowego eKonta

Przyszedł czas na bardzo popularny w naszym kraju bank, czyli mBank i jego produkt eKonto. Dzięki założeniu rachunku dostaniemy 100 zł do wydania na zakupy w Biedronce. Warunki? Oczywiście są, ale nie ma dramatu. Do przeżycia 😉

W przypadku tej promocji możesz wyjątkowo dużo zyskać. Po pierwsze stówkę do wydania w sklepie z owadem. Po drugie możliwość korzystania z darmowego eKonta i karty debetowej, a po trzecie do 650 zł! zwrotu w ramach moneyback.

Co muszę zrobić, żeby dostać 100 zł na zakupy w Biedronce?

Wymogi są bardzo przystępne. Trzeba złożyć wniosek o utworzenie darmowego eKonta standard wraz ze zwykła kartą debetową. To tak ogólnie, a szczegółowo wygląda następująco (ważna jest kolejność):

 • założyć swój profil w Aplikacji, przez podanie adresu e-mail, imienia i nazwiska i zaakceptować Regulamin
 • kliknąć w aktywny link (przycisk „wniosek przejdź do Banku”) udostępniony w Serwisie
 • wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej
 • prawidłowo wypełnić i wysłać wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą (wniosek o Konto w promocji wraz z Kartą powinien zostać wypełniony i wysłany podczas jednej sesji)
 • zawrzeć z Bankiem Umowę o Konto wybierając jedną z możliwości: za pośrednictwem kuriera – przez popisanie Umowy w obecności kuriera w dogodnym czasie i miejscu; w placówce mBanku – wybierając placówkę mBanku, w której tego samego dnia może podpisać Umowę; w mKiosku – wybierając placówkę mKiosk lub mFinanse, w której tego samego dnia może podpisać Umowę
 • najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia Konta wykonać co najmniej pięć transakcji na dowolną kwotę. Przez transakcję rozumie się: płatność Kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelew z Konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.

Elektroniczny voucher 100 zł jest Twój 🙂 Wygląda może obszernie, ale tak naprawdę sprowadza się po prostu do rozpoczęcia procesu poprzez powyższy link i postępowania zgodnie z krokami.

Moneyback 650 zł!

A teraz czas na mega premię. Kwota nie jest mała, więc trzeba się trochę namęczyć i być cierpliwym, ale uważam, że warto. W końcu sześć i pół stówy na ulicy nie leży.

Możesz otrzymać do 4% zwrotu w postaci zwrotu gotówki w zamian za odpowiednią ilość wydanych pieniędzy płacąc kartą lub BLIKiem. Jeżeli przez okres 5 miesięcy (tyle trwa promocja) będziesz korzystać z płatności, to bank zwróci Ci 4% z łącznej wydanej kwoty, ale jest jedno ale 😉 Będzie to nie więcej niż 130 zł w danym miesiącu. Z prostego rachunku 130 x 5 wnika, że w prezencie można otrzymać 650 zł. Jednak jest to kwota maksymalna i na pewno nie każdy ją otrzyma. Zakładając, że 4% kwoty równa się 130 zł miesięcznie, to 100% = 3250 zł. I pamiętaj, że jest to bonus maksymalny 🙂 więc wiadomo, że zdecydowana większość z nas ma szanse na o wiele mniejszy bonus (np. 200 zł po 5 miesiącach, czyli wydana kwota miesięczna to 1000 zł), ale nie ma powodów do narzekania, bo nawet o wiele mniejsza kwota niż 650 zł to miły dodatek po kilku miesiącach „zapomnienia” o akcji.
Są warunki:
 • wpływ min. 1000 zł nie będący swoim przelewem wewnętrznym
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej
 • transakcja kartą lub BLIKiem na min. 250 zł

Cechy eKonta standard:

Jedne z lepszych w kraju, jeśli nie najlepsze dla większości zwykłych obywateli. 0 zł za prowadzenie, 0 zł za wypłaty od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet, za przelewy internetowe w złotówkach, za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów.

Pozostałe informacje:

 • akcja trwa tylko do 10.11.2017 r.
 • o otrzymaniu nagrody zostaniesz poinformowany najpóźniej do 31.01.2018 r.
 • w promocji może wziąć udział wyłącznie osoba nie posiadająca (także ta która miała i już nie ma) rachunku w mBanku
 • z jednej profilu można wysłać tylko jeden wniosek

Kliknij tutaj aby przejść na stronę ofertową i złożyć wniosek!