Przechodzisz właśnie na stronę:
Powrót

Premia 200zł za założenie konta 360° w Banku Millenium!(2,7% na koncie oszczędnościowym)

KONIEC PROMOCJI

0

Szymon Masło |

3 września 2018

Rekordowa promocja za przetestowanie konta! W promocji Banku Millennium możesz zgarnąć nawet 200 zł w gotówce.

Premia 200zł za założenie konta 360° w Banku Millenium!(2,7% na koncie oszczędnościowym)

200 zł za założenie Konta 360°

Promocyjna akcja Banku Millennium jest z całą pewnością jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji bankowych, dostępnych obecnie na rynku. Dlaczego? Biorąc w niej udział, możesz zgarnąć nie zwrot kosztów paliwa, zniżki i rabaty, ale aż 200 zł „w czystej gotówce”. Taka kwota z powodzeniem wystarczy na zakup niezłej klasy słuchawek bezprzewodowych, zapierających dech w piersiach szpilek czy… biletu na samolot do jednej z europejskich stolic. Kolejnym walorem promocji są stosunkowo łatwe do spełnienia warunki. Aby zarobić 200 zł, nie będziesz więc musiał szczególnie się wysilać.

 

Jak otrzymać premię?

Aby otrzymać premię w wysokości 200 zł, musisz być nowym klientem banku. W praktyce oznacza to, że w dniu rozpoczęcia promocji nie możesz posiadać żadnego produktu Banku Millennium.

Z promocji nie mogą skorzystać również osoby, które:

  • mogą dysponować jakimkolwiek produktem bankowym jako pełnomocnicy innej osoby,
  • nie są aktualnie klientami banku, jednak w przeszłości miały Konto 360° lub Konto 360° Student otwarte na promocyjnych warunkach.

Mówiąc w sporym uproszczeniu, promocja kierowana jest wyłącznie do osób, które nie mają i nie miały nic wspólnego z produktami Banku Millennium.

Jeśli jesteś nowym klientem:

  • do dnia 24.09.2018 złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) poprzez dedykowaną stronę promocji. Nie zapomnij, aby zaznaczyć wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych;
  • do dnia 30.09.2018 zawrzyj umowę o konto.

Co ważne — w przypadku promocji Banku Millennium doskonale sprawdza się znane porzekadło „Kto pierwszy, ten lepszy”. Bank ograniczył bowiem pulę promocyjnych wniosków do 2000 sztuk. Jeśli chcesz otrzymać premię — złóż wniosek o konto już dziś! Zgodnie z informacjami na stronie internetowej — limit kont w promocji jest wciąż aktywny!

100 lub 2 x 100

Jeśli zawarłeś umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student, jesteś na najlepszej drodze do uzyskania premii. Aby zasilić swoje konto kwotą 100 zł:

  • aktywuj aplikację mobilną banku oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność telefonem przy użyciu HCE lub BLIK-a do 14.10.2018.

Spełnienie tych warunków wystarczy, aby otrzymać „stówę”.

Co zrobić, aby zgarnąć kolejną?

Aby otrzymać od banku kolejne 100 zł:

  • wykonaj jedną transakcję kartą do konta, BLIKIEM lub zapłać zbliżeniowo telefonem i
  • w październiku i listopadzie zapewnij miesięczny wpływ zewnętrzny na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

Najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie przelanie 1000 z własnego konta osobistego w innym banku. Możesz także poprosić kogoś bliskiego o wykonanie przelewu, a po jego otrzymaniu… wykonać transfer zwrotny.

Proste? Zdecydowanie tak!

Jeśli masz nie więcej niż 26 lat

Jeśli zawarłeś umowę o Konto 360° Student, wystarczy, że zasilisz konto kwotą co najmniej 360 zł.

Warunek wykonania jednej transakcji bezgotówkowej pozostaje bez zmian.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Jeśli spełnisz warunki potrzebne do otrzymania „pierwszej stówki”, otrzymasz ją 18.10.2018. Kolejna zasili Twoje konto do 12.12.2018. Co ważne, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie spełnisz pierwszego z warunków promocji, nic nie stoi na przeszkodzie, byś otrzymał kolejne 100 zł.

Zarobię 200, ale ile stracę?

Czasem zdarza się, że konto osobiste, które musisz otworzyć w ramach promocji, generuje spore koszty. Pobierając dodatkowe opłaty, bank rekompensuje sobie wypłaconą premię.

W Banku Millennium nie spotkasz się z taką praktyką. Konto 360° jest bowiem jednym z najtańszych na rynku.

Za jego prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów zapłacisz 0 zł. Warunkiem braku opłat jest zapewnienie miesięcznego wpływu w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM.

0 zł zapłacisz również za przelewy krajowe w złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej, wygodne przelewy BLIK na numer telefonu oraz realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty. Bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków.

To jednak nie wszystko. W pakiecie z Kontem 360° możesz założyć także atrakcyjnie oprocentowane Konto Oszczędnościowe. Biorąc pod uwagę rachunki oszczędnościowe dla wysokich kwot, jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku. Dla salda do 100 000 zł oprocentowanie wynosi aż 2,7 proc. w skali roku przez minimum 3 miesiące.

Przeczytaj też:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu z nami. Może masz jakieś ciekawe promocje - chętnie wymienimy doświadczenia.