Regulamin

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Strona skuteczneoszczedzanie.pl jest stroną informacyjną, która opisuje wszelkiego rodzaju promocje, okazje i sposoby oszczędzania pieniędzy. Publikowane tu informacje są subiektywnym wyborem autorów. W związku z tym, autorzy artykułów nie ponoszą odpowiedzialność za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu lub wykorzystywania treści w nim zawartych.

Autorzy dokładają jednak wszelkich starań, by informacje były prawdziwe i aktualne, choć ze względu na częstą zmianę ofert nie są w stanie tego zagwarantować. Weryfikacja wszelkich warunków danej oferty należy do czytelnika.

W przypadku ofert bankowych, czytelnicy powinni szczególnie zwrócić uwagę na aktualną tabelę opłat i prowizji oraz regulaminy opisywanych produktów.

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za transakcje i umowy zawierane między czytelnikami skuteczneoszczedzanie.pl, a podmiotami, które są opisywane na łamach serwisu.

Serwis nie ponosi również odpowiedzialności za treść publikowanych na stronie reklam. W szczególności bannerów, linków reklamowych i elementów interaktywnych.

Strona dopuszcza publikowanie komentarzy przez użytkowników. Serwis zastrzega, iż są to prywatne opinie czytelników i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Serwis zastrzega sobie również możliwość kasowania komentarzy, moderacji lub ich niepublikowania bez podania przyczyny. Bezwzględnie kasowane będą wszystkie wypowiedzi naruszające przepisy polskiego prawa, spamujące i reklamowe oraz próby polecania sobie różnorakich ofert.

Adres IP każdego komentarza jest rejestrowany.

Wszelkie pytania, uwagi i sugestie związane z blogiem należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.